Czy warto zabudować balkon?

edstawi produkty oferowane przez naszą firmę. Po umówieniu się na pomiar dojeżdżamy do Państwa na dogodną godzinę i we wskazane miejsce.Jak wykorzystać...balkon? Zabuduj go!Zabudowa balkonu może wyglądać naprawdę dobrze, zwłaszcz

Czy warto zabudować balkon? zabudowy balkonów białystok
UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNY POMIAR I WYCENĘ.

Wystarczy jeden telefon (793-607-328), sms lub e-mai (zdunik.jacek@gmail.com)

Nasz przedstawiciel dokona pomiarów i wyceny oraz przedstawi produkty oferowane przez naszą firmę.

Po umówieniu się na pomiar dojeżdżamy do Państwa na dogodną godzinę i we wskazane miejsce.

Jak wykorzystać...balkon? Zabuduj go!

Zabudowa balkonu może wyglądać naprawdę dobrze, zwłaszcza jeśli została zaplanowana na etapie projektu. Coraz częściej jest to integralna część mieszkań budowanych przez deweloperów. Czy ma to funkcjonalny sens? Myślę, że taka przestrzeń można naprawdę dobrze wykorzystać - idealnie sprawdzi się jako miejsce wypoczynkowe, nie zawsze przecież możemy cieszyć się piękną pogodą. W naszym klimacie często pada, średnioroczne temperatury nie są zbyt wysokie, więc balkon przez większość roku nie jest wykorzystywany. Dobrze zrobiona zabudowa powinna mieć możliwość szerokiego otwarcia segmentów - dzięki temu możemy odzyskać balkon, jeśli pogoda zmieni się na lepsze.


Zabudowa balkonu

Zabudowywanie balkonów, już od około dziesięciu lat ,jest coraz częstszym zjawiskiem. Można dyskutować na temat estetyki tego rozwiązania, jednak skupmy się na aspektach bardziej praktycznych. W małych mieszkaniach z dużym balkonem typu loggia zawsze można zyskać dzięki takiemu zabiegowi dodatkową przestrzeń wypoczynkową. Takie rozwiązanie sprawdza się również wtedy, kiedy z jakiegoś powodu zależy nam na zabudowie - na przykład dla bezpieczeństwa naszych zwierząt i dzieci. A może marzy nam się oranżeria? Powodów może być mnóstwo, ważne jednak żeby to było dość spójne z architekturą budynku.


Moskitiera - definicja

Moskitiera (hiszp. mosquito - komar) ? zasłona z gęstej siatki, zakładana na okna lub zawieszana nad łóżkiem. Stanowi osłonę przed komarami, muchami oraz innymi owadami. Może być wykonywana z bawełny, polietylenu, poliester, oraz nylonu.

Mimo że początki regularnego używania moskitier datuje się na połowę XVIII wieku, były one wykorzystywane od czasów prehistorycznych. Kleopatra, królowa Egiptu, również spała pod tego typu zasłoną.

Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Moskitiera



© 2019 http://nieruchomosci-beskidy.cieszyn.pl/