Bierzemy kredyt z banku

mamy do zainwestowania oszczędności, jednak kompletnie nie mamy pojęcia o bankowości i lokatach, to udajemy się do specjalisty po pomoc. I mamy zaufanie, że jego wiedza i doświadczenie sprawi, że wybierzemy...Jak wziąć kredyt i n

Bierzemy kredyt z banku Jak wziąć kredyt i na tym nie stracić? Jeszcze dwa, trzy lata temu można było uzyskać poradę - idź do doradcy. Jednak, wiele osób ufając doradcom finansowym, podjęło fatalne w skutkach decyzje. Jeśli mamy do zainwestowania oszczędności, jednak kompletnie nie mamy pojęcia o bankowości i lokatach, to udajemy się do specjalisty po pomoc. I mamy zaufanie, że jego wiedza i doświadczenie sprawi, że wybierzemy...Jak wziąć kredyt i na tym nie stracić? Jeszcze dwa, trzy lata temu można było uzyskać poradę - idź do doradcy. Jednak, wiele osób ufając doradcom finansowym, podjęło fatalne w skutkach decyzje.

Jeśli mamy do zainwestowania oszczędności, jednak kompletnie nie mamy pojęcia o bankowości i lokatach, to udajemy się do specjalisty po pomoc. I mamy zaufanie, że jego wiedza i doświadczenie sprawi, że wybierzemy najlepszą opcję. Jednak, okazało się, że doradcy nie wcale nie pomagają klientom. Wciskają produkty, z których nalicza im się najlepsza marża, nie zawsze informując o tym, jakie ryzyko ponosi klient. Dlatego wiele osób straciło swoje oszczędności.

Ten sam problem dotyczy kredytów, szczególnie długoterminowych, czyli hipotecznych. Duża ilość kredytów we franku pokazuje, jak skuteczni są doradcy. Wiele osób zaufało, nie zabezpieczając się wcale przed ryzykiem. Najwięcej muszą zapłacić ci, którzy zdecydowali się na kredyt, gdy frank miał najniższy kurs. Jednak, wielu z nich zwyczajnie nie zdawało sobie sprawy z ryzyka, ponieważ zaufali specjalistom.

Dlatego nie ufaj doradcom - podejmij mądre decyzje, poświęć czas, by dowiedzieć się więcej o produktach finansowych, czytaj blogi poświęcone tym tematem i wątki na forach internetowych. Pamiętaj - sam musisz zadbać o swoje pieniądze!

© 2019 http://nieruchomosci-beskidy.cieszyn.pl/